Novatech.pl – kim jesteśmy

Biuro Projektowe Novatech.pl to firma założona w 1990 roku. Od początku działalności rozwój firmy opierał się na kapitale własnym, a w kolejnych latach większość wypracowanych środków była inwestowana w doposażenie techniczne i podnoszenie kwalifikacji. Firma stale utrzymuje dobrą kondycję finansową z perspektywą rozwoju.

Do podstawowych dziedzin działalności należą:

 • projekty budownictwa ogólnego i przemysłowego
 • nadzory nad realizowanymi obiektami
 • kompleksowa obsługa inwestorska
 • sprzedaż gotowych projektów

Ponad trzydziestoletnia działalność na rynku zdobyła sobie zaufanie setek klientów, co zaowocowało wieloma zakończonymi sukcesem projektami i wybudowanymi obiektami.

Nasze doświadczenie, solidność i terminowość pozwalają sprostać największym wyzwaniom stawianym nam przez klientów. Świadczymy usługi zarówno dla klientów indywidualnych, jak i biznesowych.

Nasi pracownicy regularnie uczestniczą w szkoleniach podnoszących ich kwalifikacje, posiadają również wszelkie uprawnienia niezbędne do prawidłowego przebiegu realizacji inwestycji. Gwarantem jakości jest wysoko wykwalifikowana kadra inżyniersko – techniczna.

Kontakt z nami:

Nasze biuro projektowe mieści się w Jaczowie, przy ulicy Wiosennej 1.
Jeśli chcesz się z nami spotkać aby porozmawiać
o swoim projekcie i jego realizacji, zapraszamy serdecznie. 

  Kontakt telefoniczny:

  +48 508166570
  +48 76 7454065
  +48 76 7454365

  Fax: +48 76 7454075

  Biuro czynne

  Pn – Pt. 7.00-15.00

  Chcesz umówić się na późniejszą godzinę?
  Zadzwoń i z pewnością znajdziemy idealną porę na spotkanie.
  Do usłyszenia i zobaczenia.

  Zespół

  mgr inż. Jarosław Perczuk

  mgr inż. Jarosław Perczuk

  Projektant

  inż. informatyk, mgr inż. budowlany

  Specjalizuje się w sprawach wymagających poświęcenia uwagi, wnikliwej analizy w rozwiązywaniu problemów skomplikowanych. Znajduje rozwiązania dla spraw, które kwalifikują się do prostszych rozwiązań. Koryguje opracowania i doprowadza do postaci w której inwestor otrzymuje pozwolenie na budowę.

  mgr inż. Arkadiusz Grobelny

  mgr inż. Arkadiusz Grobelny

  Projektant

  mgr inż. budowlany

  Specjalizuje się projektach komercyjnych dużych obiektów użyteczności publicznej. Zajmuje się posadawianiem obiektów na gruntach nienośnych, słabo nośnych.​ Projektuje obiekty przemysłowe wielkogabarytowe.​

  Co nas wyróżnia?

  9

  Eco Friendly Construction

  Donec sollicitudin molestie malesuada. Praesent sapien massa, convallis a pellentesque nec, egestas non nisi. Cras ultricies ligula sed magna dictum porta. Donec rutrum
  9

  The Newest Technology Repairs

  Donec sollicitudin molestie malesuada. Praesent sapien massa, convallis a pellentesque nec, egestas non nisi. Cras ultricies ligula sed
  9

  High Quality Construction Management

  Donec sollicitudin molestie malesuada. Praesent sapien massa, convallis a pellentesque nec, egestas non nisi. Cras ultricies ligula sed

  Lat doświadczenia

  Zrealizowanych Projektów

  Doświadczonych Projektantów

  Zadzwoń Teraz

  Pracując nad wieloma projektami przez ponad 30 lat zrozumiałem, że dobry projekt jest w nas. Mamy to we krwi, czujemy to całym sobą. Miałem to niezwykłe szczęście, że mogłem pracować dla swoich klientów i dawać im to co było moją pasją, przez całe życie.

  Mendel Perczuk – Założyciel Novatech.pl